Siyah Beyaz Daire Kapısı AVGN-308

Siyah Beyaz Daire Kapısı AVGN-308
0 532 356 50 37

Kapılar, yapıların içine girmeye veya yapı içindeki odalar arasında yer değiştirebilmeye olanak sağlayan, temelde tüm dünya kültürlerinde aynı biçimde kullanılan mimari ögelerdir. Kapılardan, kullanıldıkları yerlerde güvenliği ya da gizliliği sağlamak amacıyla yararlanılır. Bu nedenle kapılarda basit kilit düzeneklerinden gelişmiş elektronik güvenlik sistemlerine kadar pek çok donanım kullanılır.

Ürün Özellikleri
  • KAPI KASASI : 2 mm DKP SAC 2 parçalı duvar sıkmalı ve lastik contalı
  • KAPI KANADI : 1 mm DKP SAC (TAVA ŞEKLİNDE ) 4 taraf lastik contalı
  • KALINLIK : 89 mm
  • PANEL : 8 mm Mdf üzeri cilalı ahşap kaplamalı rustik panel
  • KANAT ÇERÇEVE : Kanat seren bölümü 304 kalite 0,8mm paslanmaz çerçeve
  • KİLİT : Kale Merkezi Kilit
  • AKSESUAR : 50 cm paslanmaz çekme kol, paslanmaz iç kol, dürbün ve emniyet pimi
  • Tüm Dünya’ya Gönderim İmkanı

Lake Kapı

Modern olarak sınıflandırabileceğimiz modeller arasındadır. Parlak kimyasal mobilya cilasına lake ismi verilmektedir. Renkli ve renksiz olabilen lakenin pürüzsüz yapısı basit bir ahşabı kaliteli bir mobilyaya dönüştürebilir. Yüzeyi, ham MDF düz panel veya üzerine CNC tezgahında desen verilmiş bir panel olabilir.

İç mekanlarda odalarda ve banyoda kullanıma uygundur. İstediğiniz şekilde çift kanat, camlı ve ya camsız olarak üretilebilinir. Parlak ve pürüzsüz yüzeyleri sayesinde tercih edilir. Temizliği, bakımı ve montajı kolaydır. Güneşe, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun süreler sorunsuz kullanılabilinir.


Ahşap Kaplama Kapı

Ahşap kaplama modeller uzun zamanlardan beri kullanılan modeller arasındadır. Günümüzde popülerliğini kaybetmemiş ve hala sıkça kullanılmaktadır. Özelliği itibariyle en uygun malzemedir.

Ahşap yüzeyi sayesinde evindeki mobilyalara uyum sağlar ve tasarım olarak güzel görünürler.

Üretim esnasında ağaç yüzeyleri farklı ölçülerde kesilerek birbirinden farklı tasarımlar elde edilir. Kesimden sonra MDF üzerine yapıştırılarak ahşap kaplamalı modellerde kullanılan yüzey ortaya çıkar. Yüzeyine boya uygulanmaz sadece cila işlemi yapılır.

Bakımı kolaydır, sağlıklı ve montajı kolaydır. Güneşe, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ticari işletmelere ve geniş alanlar için çift kanat olarak istenilen ölçülerde üretilebilinir.

Laminat Kapı

En büyük özelliği darbelere ve ses karşı oldukça dayanıklı olmasıdır. Kasaları özel bir maddeden üretilmektedir. Yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Montaj işlemleri kolaydır. Çeşitli modellerde ve tarzda üretilmektedirler. Toplu kullanılan alanlarda yaygın olarak tercih edilir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Camlı ve camsız olarak modelleri vardır.

Amerikan Panel Kapı

Son zamanlarda popülerleşen modellerdendir. Kalınlığı genelde 4mm’dir. Banyolarda kullanılabilir. İstediğiniz şekilde çift kanatlı, camlı ve camsız olarak üretilmektedir. En büyük artısı kolay temizleniyor olmasıdır. Yapısı itibari ile toz tutmaz özelliği vardır ve sağlıklı bir üründür. Renk seçenekleri fazladır. İstenilen renge kolayca boyanabilen modeller içindedir. Montaj işlemi kolaydır. Hafiftir ve taşınması kolaydır.

Membran Kapı

Boya kullanılmadan üretilir. Zamanla renklerinde değişimler olmaz. Üzerinde boya olmadığı için temizlemesi kolaydır.

Uzun ömürlüdür. Boyalı modellerde oluşabilecek çizikler membranlarda oluşmaz. Bunun nedeni MDF üzerindeki membran kaplamasının çizilmelere karşı yüzeyinin dayanıklı olmasıdır.

Üretilirken camlı modeller çıta kullanılmadan üretilir. Çıtasız olduğundan temizlemesi kolaydır. Pvc membran modellerde kapı camı üstten geçme olduğu için kolayca değiştirilebilir ve hiç zarar verilmez. Camı değiştirirken ustalık istemez.

Sıkça Sorulanlar
Garanti Var Mı?

Tüm çelik kapılarımız 10 Yıl Tam ve Gerçek Garanti kapsamındadır.

İstanbul İçi Ücretsiz Kargo, Montaj Var Mı?

Evet, İstanbul İçi Ücretsiz Keşif, Nakliye ve Montaj avantajı vardır.

İstanbul Dışı Kargo Ücretli Mi?

Evet, İstanbul dışı nakliye ücretlidir.

Aktif Kampanyalar
Çelik Kapılarda Son Fırsatlar
Tüm Çelik Kapı Modelllerimizde %40’a varan net indirimler için hemen bizimle irtibata geçin…
26.10.2022
178
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Avangart Çelik Kapı
Avangart Çelik Kapı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?